Nebojte se vyšší vstupní investice při pořízení nových křesel či unitů - v budoucnu se Vám to vyplatí. Přečtěte si více o našich zkušenostech!

19.08.2015 10:00

"Po roce a půl využívání pedikérského křesla jsem nucena vybírat křeslo nové - u mého původního křesla se mi rozlámala základna - dodavatel mi neuznal reklamaci. Chci mít pedikérský salón hezký, útulný a funkční. Proto nyní nebudu vybírat z "levných variant" a raději se poohlédnu po kvalitních křeslech. Moc se mi líbí italská křesla dodávaná firmou Medicaltech."

Pedikérka Lucie Mazuchová

Chcete křeslo, které se Vám po roce užívání začne rozpadat? Nebo budete raději spoléhat na kvalitního dodavatele a výrobce?

rozlámaná základna křesla po roce užívání bezchybná základna křesla firmy Stern Podia

Chcete mít kabely na křesle a mačkat tlačítka v rukavicích? Nebo budete raději jedním šlápnutím na bezdrátové ovládání lehce manipulovat celým křeslem?

ruční ovládání s kabelem bezdrátový nožní pedál

Chcete nechávat přečalounit křeslo každý rok? Nebo vsadíte na kvalitu materiálů od firmy Stern Podia a ani po několika letech každodenního používání nepoznáte, že v křesle někdo seděl?

potah křesla po roce a půl používání potah křesla, kde nepoznáte ani po letech jeho každodenní používání

"Péčí o nohy se v našem dermatologickém centru Homea zabýváme již mnoho let. A tato léta provozu a každodenního používání prověřila i nároky na vybavení naší ordinace. Začínali jsme s levným křeslem, malou bruskou a osvětlením, které jsme považovali za dostatečné. Po dvou letech provozu bylo křeslo prošoupané, bruska sotva brousila, občas se spálil motorek, sestřičky na práci špatně viděly.

Proto jsme dlouho pátrali na trhu po něčem, co přinese komfort jak našim pacientům, tak zaměstnancům a hlavně - bude sloužit dlouhé roky. Investovali jsme do špičkového vybavení od firmy Medicaltech s.r.o., která nám nabídla pro naše účely křeslo Arcadia X a podologický unit Deneb. Jsem moc ráda, že jsme tento krok učinili, protože po dvou letech provozu s tímto vybavením, na něm není ani známka opotřebení. Zvýšilo se pohodlí sestřiček, které se již u práce nesklánějí a nemají problémy se zády.

Zároveň od nás chodí spokojení pacienti a stále se k nám vracejí, proto jsme byli nuceni pořídit ještě jedno křeslo Arcadia X, abychom uspokojili poptávku všech klientů a prodloužili jsme na podologii pracovní dobu."

MUDr. Iva Žampachová, Homea Pardubice

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.Medicaltech s.r.o.

Jana Palacha 1319, Pardubice, 530 02
Tel.: 733 129 696
info@medicaltech.cz

OBJEDNEJTE SE
NA NEZÁVAZNOU KONZULTACI

© 2021, Medicaltech s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑